Spory sądowe i mediacje

 

Spory, a także umiejętność ich rozwiązywania w drodze mediacji to cenna umiejętność i doświadczenie we współczesnymi świecie.

Nasza Kancelaria z pełnym zaangażowaniem podejmuje reprezentowania interesów Klientów przed sądami administracyjnymi i cywilnymi wszystkich instancji, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt wygranych sporów przed sądami cywilnymi i administracyjnymi.

Specjalizujemy się w reprezentowaniu pacjentów w sporach ze szpitalami o odszkodowania. Michał Modro ma ogromne doświadczenie dotyczące sporów sądowych w zakresie prawa ochrony zdrowia, roszczeń pacjentów za szkody, a także roszczeń dotyczących praw pacjenta. Anna Banaszewska specjalizuje się w prawach pacjenta współpracując w tym zakresie z Rzecznikiem Prawa Pacjenta.

Angażujemy się w mediacje w celu polubownego załatwienia sporów.

Reprezentujemy również naszych klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą – patrz Zamówienia publiczne.

Reprezentujemy klientów również przed organami administracji publicznej w postępowaniach dotyczących uzyskania decyzji administracyjnych, a także w czasie kontroli.

Świadczymy kompleksowe usługi procesowe, począwszy od opracowania strategii procesowej, doradztwa w zakresie zabezpieczania dowodów, poprzez etap wezwania przed-procesowego, postępowania zabezpieczającego, na udziale w postępowaniu głównym kończąc.

Podejmujemy się w imieniu naszych Klientów prowadzania negocjacji i mediacji w celu uniknięcia prowadzenia sprawy przed sądem.

Polecamy nasze artykuły lub artykuły związane z nami dotyczące sporów i mediacji:
Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem