Spory sądowe i mediacje

 

Spory, a także umiejętność ich rozwiązywania w drodze międzynarodowego arbitrażu to cenna umiejętność i doświadczenie we współczesnymi świecie.

Nasza Kancelaria z pełnym zaangażowaniem podejmuje reprezentowania interesów Klientów przed sądami administracyjnymi i cywilnymi wszystkich instancji, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przed arbitrażem międzynarodowym.

Mamy na swoim koncie kilkaset wygranych sporów.

Specjalizujemy się w reprezentowaniu naszych klientów przed sądami powszechnymi w sprawach pracowniczych, ochrony w zakresie prawa własności intelektualnej z uwzględnieniem prawa dotyczącego obrotu produktami leczniczymi. W zakresie dystrybucji leków specjalizujemy się w sporach prowadzonych w ramach arbitrażu międzynarodowego, z uwzględnieniem właściwości, prawa szwajcarskiego, niemieckiego, austriackiego i czeskiego. Mamy doświadczenie  w stosowaniu Zasad IBA dotyczących Przeprowadzania Dowodów w Międzynarodowym Arbitrażu oraz Praskich Zasada dotyczących Skutecznego Prowadzenia Postępowań w Międzynarodowym Arbitrażu.

Angażujemy się w mediacje w celu polubownego załatwienia sporów.

Reprezentujemy również naszych klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą – patrz Zamówienia publiczne.

Reprezentujemy klientów również przed organami administracji publicznej w postępowaniach dotyczących uzyskania decyzji administracyjnych, a także w czasie kontroli.

Świadczymy kompleksowe usługi procesowe, począwszy od opracowania strategii procesowej, doradztwa w zakresie zabezpieczania dowodów, poprzez etap wezwania przed-procesowego, postępowania zabezpieczającego, na udziale w postępowaniu głównym kończąc.

Podejmujemy się w imieniu naszych Klientów prowadzania negocjacji i mediacji w celu uniknięcia prowadzenia sprawy przed sądem.

Polecamy nasze artykuły lub artykuły związane z nami dotyczące sporów i mediacji:
Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem