Aktualności

powrót

Do 31 października sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w BDO

17.10.2020
Do 31 października sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w BDO

W dniu 31 października 2020 r. upływa termin na złożenie sprawozdań o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w BDO (z wyjątkiem prowadzącego stację demontażu pojazdów oraz prowadzącego strzępiarkę, który to termin upłynął już w dn. 11 września 2020 r.).

Informujemy, że jesteśmy do Państwa usług w zakresie regulacji prawnych dotyczących wytwarzanych odpadów i gospodarce odpadami, jak również opakowań, produktów w opakowaniach i gospodarowaniu opakowaniami.

Przygotujemy i złożymy sprawozdania zarówno o wytwarzanych odpadach jak również o wprowadzanych na rynek produktach w opakowaniach.

Pomagamy w prowadzeniu ewidencji i przygotowywaniu kart przekazania odpadów. W zakresie naszych pozostają również inne opłaty środowiskowe takie jak opłata recyklingowa z tytułu wprowadzanych do obrotu reklamówek, czy sprawozdawczość w KOBiZE.

BDO (1)

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem