Kancelaria


Kancelaria od 16 lat
na rynku


Opieka prawna
dedykowana dla biznesu


Wiele wygranych
spraw


Szkolenia, Warsztaty,
Raporty, Analizy


Elastyczne formy
współpracy


Więcej niż prawo

KOMPETENTNI DZIĘKI SPECJALIZACJI

Ponad 18 lat praktyki w prawie ochrony zdrowia, farmaceutycznym, zamówień publicznych, ochrony danych osobowych oraz gospodarczym, w tym w arbitrażu międzynarodowym.

Dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem przez liczne publikacje, szkolenia, warsztaty patrz aktualności

W naszej pracy czerpiemy z naszych własnych, osobistych i wieloletnich doświadczeń zdobytych w związku z:

  • pracą dla ministerstwa zdrowia, kas chorych, NFZ, największych firm farmaceutycznych, medycznych, w tym szpitali publicznych i prywatnych,
  • organizacją zasad ochrony danych osobowych w firmach farmaceutycznych, medycznych oraz sektora IT,
  • organizacją łańcuchów dystrybucji leków oraz kampanii reklamowych leków,
    prowadzaniem transakcji zakupu podmiotów leczniczych,
  • obsługą zamówień publicznych, w tym sporów prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą,
  • występowaniem w sporach w ramach arbitrażu międzynarodowego.

Przy tworzeniu firmy przyjęliśmy model butikowej kancelarii, która nastawiona jest na kompleksową pomoc na rzecz Klientów. Świadczymy dedykowaną pomoc prawną uwzględniającą specyfikę branży oraz rynków z uwzględnieniem biznesowych aspektów działalności.

Nie szukamy rozwiązań teoretycznych, ale takich, które sprawdzą się w praktyce. W naszej pracy korzystamy z dotychczasowej praktyki i doświadczeń wynikających z pracy w różnych miejscach i w różnym charakterze.

Doradzamy dużym korporacjom farmaceutycznym i medycznym, ale i średnim oraz małym firmom. Szanujemy firmy rodzinne i pomagamy im się rozwijać.

Od wielu lat doradzamy organizacjom pacjentów i pacjentom na terenie całej Polski. Pacjentów reprezentujemy w sporach ze szpitalami o odszkodowania. Doradzamy pacjentom na każdym etapie leczenia. Pomagamy w sprawach dotyczących prawa do leczenia, kolejek oraz dokumentacji medycznej i praw pacjenta. W tym zakresie dysponujemy unikatowymi na rynku doświadczeniem wielu lat pracy, która pozwala nam na skuteczne działanie.

Poszukujemy rozwiązań, które zaspokoją oczekiwania na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko specjalistyczne usługi prawnicze. Oferując usługi prawne dedykowane kilku wybranym branżom, ale w sposób kompleksowy, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Zapraszamy na nasz blog.

Dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem przez liczne publikacje, szkolenia i warsztaty.

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, budowanie zaufania

O nas

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem