Blog

powrót

Nowe zasady dotyczące szkolnictwa wyższego

19.10.2020
Nowe zasady dotyczące szkolnictwa wyższego

Rozporządzenie Ministra Nauki I Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Na obszarze kraju będącym obszarem czerwonym, w uczelniach nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki, zwanych dalej „uczelniami”, oraz w podmiotach prowadzących kształcenie doktorantów zajęcia na studiach, studiach podyplomowych, w ramach kształcenia doktorantów oraz w ramach innych form kształcenia są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (nauczanie zdalne).

Na obszarze kraju będącym obszarem żółtym, w uczelniach oraz w podmiotach prowadzących kształcenie doktorantów zajęcia na studiach, studiach podyplomowych, w ramach kształcenia doktorantów oraz w ramach innych form kształcenia są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz w siedzibach lub filiach podmiotów prowadzących to kształcenie (nauczanie hybrydowe).

 

Całe rozporządzenie tutaj:  D2020000183501

Najnowsze Artykuły

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem