Aktualności

powrót

„Narodowa kwarantanna” od 31 grudnia do 17 stycznia.

21.12.2020
„Narodowa kwarantanna” od 31 grudnia do 17 stycznia.

Od 31 grudnia do 17 stycznia z zakwaterowania w hotelach będą mogli korzystać między innymi medycy, załogi samolotów, kierowcy transportu drogowego. Będą mogły działać hotele robotnicze lub dla pracowników sezonowych.

Do 17 stycznia ponownie zamknięte zostaną galerie handlowe. Na terenie galerii handlowych będą mogły być sklepy spożywcze, apteki, drogerie, księgarnie, sklepy zoologiczne, budowlane, meblowe, z akcesoriami samochodowym i usługami telekomunikacyjnymi.

Z 31 grudnia na 1 stycznia między 19:00 a 6:00 obowiązywać będzie tzw. godzina policyjna. Przemieszczanie się w tym czasie jest możliwe pod warunkiem, że jest ono związane z wykonywaniem czynności zawodowej, zaspokojeniem niezbędnej potrzeby życiowej, zwalczaniem epidemii covid-19 lub sprawowaniem kultu religijnego.

Do dnia 17 stycznia 2021 r. ustanawia się zakaz prowadzenia:

1) dyskotek i klubów nocnych lub działalności, która polega na udostępnieniu miejsca do tańczenia organizowanego w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni, z wyłączeniem sportowych klubów tanecznych;

2) basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness, z wyłączeniem basenów, siłowni, klubów i centrów fitness;

3) działalności usługowej związanej z poprawą kondycji fizycznej.

 

Całe rozporządzenie poniżej:

1608704239425

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem