Aktualności

powrót

NFZ. Eksperci oceniają prezesa Jacynę.

19.07.2019
NFZ. Eksperci oceniają prezesa Jacynę.

Wypowiedź Anny Banaszewskiej dla Menedżer Zdrowia.

– Pan Andrzej Jacyna to jeden z najbardziej wyrazistych prezesów Narodowego Funduszu Zdrowia w ogóle. Myśląc o prezesurze pana Jacyny mam przed oczami nie tylko wyzwania z jakimi się musiał zmierzyć, czyli ustawowe i programowe założenia likwidacji NFZ, konieczność wdrożenia dramatycznego pod względem legislacyjnym projektu sieci szpitali i trudne warunki budżetowe, ale i sukcesy jakie odnosił. Należą mu się wielkie podziękowania za okres, w którym kierował NFZ podejmując decyzje odważnie na podstawie wiedzy, doświadczenia, z rozwagą i wielką pokorą.

Prezes Jacyna zawsze słuchał tego, co mówią inni. To świetny strateg i profesjonalista, mistrz wdrażania trudnych projektów.

Mam nadzieję, że wiedza, doświadczenie i strategiczne myślenie, jakie cechuje pana Jacynę będą nadal dobrze wykorzystywane na rzecz poprawy systemu, a w konsekwencji poprawiając sytuację pacjentów.

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem