Aktualności

powrót

Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Dobrawa Biadun.

09.09.2020
Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Dobrawa Biadun.

Już jutro dzień otwarty w Klub Inteligencji Biznesu „Prawo farmaceutyczne dla biznesu” kierunku na Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University)

Tu link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/prawo-farmaceutyczne-dla-biznesu-dzien-otwarty/

A dzisiaj o osobie, którą lubię, cenię i szanuję Dobrawa Biadun Spotkacie ja u nas na wykładach.

Doktor nauk prawnych, radca prawny, legislator, mediator CAM Lewiatan.

Karierę zawodową rozpoczęła w Wydziale Prawnym Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, a następnie pracowała w Departamencie Prawnym Ministerstwa Zdrowia na stanowisku głównego specjalisty do spraw legislacji.

W kolejnych latach współpracowała również z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w zakresie oceny zgodności powiadomień o żywności.

Z ramienia pracodawców była członkiem Rady Dialogu Społecznego, Zespołu ds. usług publicznych RDS, przewodniczącą Zespołu doraźnego ds. zamówień publicznych RDS.

Od 2018 r. jest członkiem Rady MOW NFZ, a także zasiada w Radzie Nadzorczej Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Spożywczego.

Autorka publikacji, w tym publikacji „Apteki. Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach” i „Obrót produktami leczniczymi w świetle orzecznictwa”.

Współpracuje z Wolters Kluwer Polska.

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem