Aktualności

powrót

Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Piotr Kowalski.

07.09.2020
Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Piotr Kowalski.

JUŻ NIEDŁUGO DZIEŃ OTWARTY „PRAWO FARMACEUTYCZNE DLA BIZNESU ” Klub Inteligencji Biznesu 10.09. i Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) 18.09.

Razem ze mną będzie fantastyczny facet Piotr Kowalski

Tender&Sales Manager w firmie Abbvie. Od 20 lat związany z rynkiem farmaceutycznym. Doświadczenie obejmujące promocje produktów Rx, OTC oraz rynku szpitalnego, wprowadzanie produktów na rynek oraz zarządzanie zespołami sprzedażowymi i przetargowymi pozwala na szeroką perspektywę zmieniającego się rynku.
Budowanie narzędzi analitycznych, monitorowanie i zarządzanie w obszarze postępowań przetargowych. Strategia, taktyka i potrzeby zamawiających mogą być wspólnym celem i służyć poprawie jakości otrzymywanych produktów.

Zajmuje się wraz zespołem analizowaniem postępowań przetargowych w aspekcie praktycznym dla wykonawcy i zamawiającego starając się zbliżyć “pozornie” oddalone stanowiska.

Znam Piotra od wielu lat. Ponieważ oboje specjalizujemy się w zamówieniach publicznych lubimy ze sobą pracować. Każdy z nas ma nieco inne spojrzenie na zamówienia. Piotr patrzy na zamówienia publiczne przez pryzmat budowania strategii sprzedaży. To bardzo ciekawe

Możecie go spotkać na Naszym kierunku. Zapraszamy❗

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem