Aktualności

powrót

Covid-19. Prawo w czasie epidemii – „Spróbuj powiedzieć Polakowi – „Zakazane”, to są dla niego od razu trzy możliwości …”

20.10.2020
Covid-19. Prawo w czasie epidemii – „Spróbuj powiedzieć Polakowi – „Zakazane”, to są dla niego od razu trzy możliwości …”

– […] Jak Niemcowi powiesz „zakazane”, to znaczy „zakazane”. Jak Ruskiemu to powiesz – to samo. Spróbuj powiedzieć to Polakowi. „Zakazane” to są dla niego od razu trzy możliwości: częściowo zakazane i trzeba ściemniać, zakazane, ale nie do końca, tak jakby zakazane i niezakazane jednocześnie. Andrzej Ziemiański, „Ucieczka z Festung Breslau”.

Mam wrażenie, że jeszcze na dobre nie skończyła się wspólna konferencja premiera i ministra zdrowia dotycząca zapowiadanych zakazów i nakazów, a już zaczęliśmy wymyślać, jak ich uniknąć.

Skąd wiem? Bo mój telefon rozgrzał się do czerwoności, a na skrzynkę mailową spłynęły maile o treści „Czy będę mógł …?”, „Jak zorganizować …?”, „Jak szybko możemy załatwić nowe PKD?”, itp.

Zapraszam do lektury artykułu na Medexpress.pl

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem