Aktualności

powrót

Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Aleksandra Kiedrowicz – Wywiał.

06.09.2020
Prawo farmaceutyczne dla biznesu – współpraca z Akademią Leona Koźmińskiego. Aleksandra Kiedrowicz – Wywiał.

JUŻ NIEDŁUGO DZIEŃ OTWARTY „PRAWO FARMACEUTYCZNE DLA BIZNESU ” Klub Inteligencji Biznesu 10.09. i Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) 18.09.

Razem ze mną wybitna specjalistka Aleksandra Kiedrowicz-Wywiał, PhD

Dr n. pr., radca prawny, Head of Legal dla Polski, Węgier i krajów Bałtyckich w spółkach Merck. Od ponad 10 lat związana z branżą farma, zarówno w obszarze wsparcia prawnego, jak i Compliance.

W przeszłości prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów.

Stypendystka Instytutu Maxa Plancka we Freiburgu oraz stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie w Regensburgu.

Absolwentka Kursu Letniego Szkoły Prawa Handlowego i Międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także Podyplomowych Studiów Prawa Konkurencji PAN w Warszawie.

Autorka publikacji z zakresu prawa nowych technologii. Uczestniczka wielu konferencji i seminariów dotyczących problematyki prawnej. Wiceprzewodnicząca Komisji ds. Legal-Tech w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo Handlowej, a w przeszłości Członek Sądu Dyscyplinarnego INFARMA.

W swojej pracy zawodowej posługuje się angielskim i niemieckim.

Znam Olę od wielu lat, pracowałyśmy razem. To świetny człowiek i specjalistka. Lubi i umie dzielić się wiedzą. Możecie ją spotkać na naszym kierunku. Zapraszamy❗

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem