Aktualności

powrót

Szkolenia dla pracowników kancelarii

19.07.2021
Szkolenia dla pracowników kancelarii

🔹🔹🔹„Nie ma niczego zaszczytnego w byciu lepszym niż jakakolwiek inna osoba. Prawdziwy zaszczyt to wznieść się ponad to, kim się było w przeszłości”.

Co zrobić, w sytuacji, gdy klienci oczekują po naszych pracownikach takich samej jakości jak od nas samych – wspólników Kancelarii. Jak przekazać prawie 20 lat doświadczenia⁉

Odpowiedź jest jednocześnie prosta, ale i niełatwa. W naszym przypadku poszliśmy drogą przekazywania wiedzy na różne sposoby.

Nasi pracownicy ukończyli „Prawo farmaceutyczne dla biznesu” na Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) (zapraszamy Was wszystkich – kierunek rusza od września).

Dzisiaj stanęliśmy przed wyznawaniem szkolenia pracowników dotyczącego zamówień publicznych na leki i wyroby medyczne. Mamy to szczęście, że wspólnikiem Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Banaszewska Modro jest jedna z wybitnych specjalistek w tej dziedzinie tj. Anna Banaszewska. A zatem dzisiaj u nas w Kancelarii cały dzień z zamówieniami publicznymi na leki i wyroby medyczne.

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem