Aktualności

powrót

„Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz.”

26.10.2020
„Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz.”

Akio Morita (jeden z założycieli Sony) powiedział „Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz.”

W naszej Kancelarii za zatrudnienie odpowiada dr Anna Banaszewska. A ponieważ zespół mamy świetny prezentujemy POSTACIE NASZYCH PRAWCOWNIKÓW.

Dzisiaj Marta Rochala.

Marta jest bardzo zaangażowana w pracę. Zajmuje się, między innymi strategią procesową oraz przygotowywaniem i sprawozdawaniem informacjach o odpadach, opakowaniach i emisjach.

Marta cały czas uczy się i poszerza swoje kompetencje. Jest na dodatkowych studiach podyplomowych związanych z prawem ochrony zdrowia i prawem farmaceutycznym.

Ma również za sobą szkolenie dotyczące dobrych praktyk dystrybucyjnych hurtowni farmaceutycznych oraz przygotowywania i sprawozdawania informacji o odpadach, opakowaniach i emisjach, które dzisiaj są bardzo ważna dla każdego przedsiębiorcy.

To świetny pracownik – kreatywny i konsekwentny.

Nasza Kancelaria chętnie inwestuje w rozwój pracowników.

Nasi pracownicy mają zapewnione naukę języka angielskiego w godzinach pracy oraz finansowanie kursów, szkoleń zawodowych, studiów podyplomowych.

Najnowsze Aktualności

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem