Ochrona danych osobowych

 

Mamy duże doświadczenie praktyczne w sprawach związanych z ochroną danych osobowych.

Braliśmy udział w kontrolach i postępowaniach przez Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu audytów dotyczących ochronnych danych osobowych w największych firmach medycznych i farmaceutycznych. Wdrażaliśmy kompleksowe rozwiązania ochrony danych osobowych w firmach farmaceutycznych, ochrony zdrowia oraz z branży IT. Nadzorujemy inwestycje i transakcje z puntu widzenia ochrony danych osobnych.

Wykonujemy czynności Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Przeprowadziliśmy liczne szkolenia w zakresie ochronnych danych osobowych. Patrz szkolenia.

Na naszej stronie znajdziesz dokumenty do pobrania dotyczące ochrony danych osobowych. Patrz Pobierz dokumenty.

Uwzględniając powyższe zajmujemy się kompleksowym doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych, w tym wdrażaniem ochrony danych osobowych w działalności przedsiębiorców, w szczególności z branży farmaceutycznej, ochrony zdrowia, IT, reklamowej, audiowizualnej, wydawniczej i e-commerce.

Przeprowadzamy audyty dotyczące procesów przetwarzania danych osobowych i zgodności przetwarzania danych osobowych
z obowiązującymi przepisami. Dostosowujemy dokumentację wewnętrzną Klientów do aktualnych wymogów prawnych. Rozwiązujemy problemy prawne pojawiające się we wszystkich procesach przetwarzania danych osobowych.

Zajmujemy się kwestiami prawnymi związanymi z przekazywaniem danych osobowych za granicę w tym do Stanów Zjednoczonych.

Reprezentujemy naszych Klientów w czasie kontroli Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w przypadkach pojawienia się roszczeń ze strony osób, których dane dotyczą oraz w postępowaniach przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapraszamy na nasz blog.

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem