Prawo ochrony zdrowia

 

Nasze doświadczenie obejmuje pracę na rzecz takich instytucji jak Kasa Chorych, Narodowy Fundusz Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia, Pracodawcy Rzeczypospolitej, Konfederacja Pracodawców Lewiatan, Polska Federacja Szpitali.Współpracujemy z organizacjami pacjentów oraz Rzecznikiem Prawa Pacjenta.

Zajmowaliśmy i zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz zarówno dużych jak i małych podmiotów leczniczych.

Mamy duże doświadczenie dotyczące dokumentacji medycznej, w tym elektronicznej oraz prowadzenia sporów o nadwykonania z NFZ.

Pomagamy w przygotowaniu ofert do NFZ. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach konkursowych przez NFZ.

Wygraliśmy kilkadziesiąt postępowań odwoławczych przed sadami administracyjnymi.

Zajmujemy się wnioskami IOWISZ, w tym udało się nam uzyskać pozytywne opinie dla naszych Klientów.

Pracowaliśmy przy największych transakcjach dotyczących zmian właścicielskich podmiotów leczniczych. Specjalizujemy się w procesach duediligence podmiotów leczniczych, a także w postępowaniach związanych z podziałem i łączeniem podmiotów leczniczych.

Możemy się poszczyć wieloma szkoleniami, warsztatami oraz publikacjami na temat prawa ochrony zdrowia, a także udziałem w licznych konferencjach branżowych. Zapoznaj się z naszymi aktualnościami.

Zapraszamy na nasz blog.

Polecamy nasze artykuły lub artykuły związane z nami dotyczące ochrony zdrowia:

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem