Prawo reklamy i e-commerce

 

Posiadamy duże doświadczenie w pracy związane z prawem reklamy, w szczególności w obszarze reklamy kosmetyków, żywności, wyrobów medycznych, produktów leczniczych.

Patrz produkty lecznicze.

Patrz żywność i kosmetyki.

Podejmujemy się obsługi prawnej działań reklamowych, zarówno całych kampanii, jak i poszczególnych ich etapów, ze szczególnym uwzględnieniem reklamy audio-wizualnej.

Opiniujemy materiały reklamowe pod kątem zgodności z przepisami dotyczącymi mediów jak i poszczególnych branż. Przygotowujemy i negocjujemy treść dokumentów opisujących zasady świadczenia usług reklamowych i pozyskiwania praw do ich wyników.

Przygotowujemy wparcie prawne dla reklam produktów leczniczych w tym zarówno w przedmiocie prowadzenia reklamy telewizyjnej, wizualnej, reklamy świadczonej drogą elektroniczną jak i każdą inną drogą. Wspieramy budowanie strategii marketingowych i dystrybucyjnych zawsze mając na uwadze publiczne i prywatne prawo konkurencji.

Udzielamy pomocy prawnej na rzecz Klientów działających na rynku e-commerce.

Wspieramy prawnie administratorów serwisów internetowych, sklepy internetowe, a także dostawców usług tak zamawianych jak i tych świadczonych drogą elektroniczną. Tworzymy regulaminy lub inne dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności e-commerce. Dbamy o przestrzeganie praw konsumentów. Doradzamy jak zgodnie z prawem prowadzić działania reklamowe i promocyjne w Internecie.

Zapraszamy na nasz blog

Polecamy nasze artykuły lub artykuły związane z nami dotyczące reklamy:

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem