Szkolenia

 

W zakresie naszych specjalności prowadzimy szkolenia i warsztaty uwzględniając nasze wieloletnie praktyczne doświadczenia pracy
w firmach farmaceutycznych, medycznych, szpitalach, poradniach, oraz doświadczenia związane z prowadzaniem transakcji zakupu podmiotów leczniczych, reprezentowaniem pacjentów w sporach o odszkodowania oraz organizacją zamówień publicznych na leki,
w tym prowadzeniem sporów przez Krajową Izbą Odwoławczą.

Specjalizujemy się w szkoleniach dotyczących zamówień publicznych, prawa konkurencji, danych osobowych, prawa farmaceutycznego, refundacji leków, wprowadzenia leków do obrotu, badań klinicznych, prowadzenia dokumentacji medycznej, odpowiedzialności za szkody wobec pacjentów.

W prowadzonych szkoleniach główny akcent kładziemy na praktyczne aspekty, tak aby wyposażyć naszych klientów w umiejętności, które faktycznie sprawdzą się w prowadzonej działalności biznesowej.

Możemy się poszczyć już kilkudziesięcioma przeprowadzonymi szkoleniami dla farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek, pacjentów, specjalistów z branży IT.

Zapoznaj się z naszymi aktualnościami.

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem