Zamówienia publiczne

 

Mamy duże doświadczenie praktyczne w zakresie organizacji zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem leków, wyrobów medycznych oraz zamówień w szeroko rozumianym obszarze IT.

Reprezentujemy Oferentów na każdym etapie związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Na swoim koncie mamy kilkaset uwzględnionych wniosków o zmianę specyfikacji oraz wiele wygranych spraw przez Krajową Izbą Odwoławczą.

Przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń dotyczących zamówień publicznych z uwzględnieniem specyfiki branż, dla których prowadziliśmy szkolenia.

 

Anna Banaszewska i Michał Modro świadczą pomoc prawną dotyczącą zamówień publicznych dla największych firm farmaceutycznych na rynku, które w swoim portfolio mają produkty oryginalne, generyczne a także leki biologiczne i biopodobne.  W ramach świadczenia pomocy prawnej uwzględniamy cechy charakterystyczne dla danego leku z uwzględnieniem specyfiki programów lekowych. W swojej praktyce mamy doświadczenie związane z zamówieniami publicznymi organizowanymi na szczepionki, leki na hemofilię, wyposażenie sal operacyjnych oraz innych pomieszczeń szpitalnych.

 

Wspólnik Anna Banaszewska jest członkiem Krajowego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych i współautorem wytycznych i zaleceń dotyczących procedur o udzielanie zamówień publicznych przygotowanych wspólnie z Urzędem Zamówień Publicznych.

Oferujemy naszym Klientom pomoc prawną zarówno uczestniczącym w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego jak i organizującym zamówienia publiczne. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Możemy się poszczyć wieloma publikacjami na temat zamówień publicznych, a także udziałem w licznych konferencjach branżowych. Zapoznaj się z naszymi aktualnościami.

Zapraszamy na nasz blog

Polecamy nasze artykuły lub artykuły związane z nami dotyczące zamówień publicznych:

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem