Żywność i kosmetyki

 

Kancelaria oferuje pomoc prawną dla firm z branży kosmetyków. Nasze usługi obejmują doradztwo w zakresie zasad funkcjonowania i wprowadzania kosmetyków do obrotu, a także ich oznakowania i reklamy.

Specjalizujemy się w stosowaniu właściwych przepisów prawa, mieszczących się w zakresie uregulowań dotyczących różnych kategorii produktów: kosmetyków, leków, żywności, wyrobów medycznych.

W problematyce dotyczących żywności i żywieniem koncentrujemy się na problematyce bezpieczeństwa żywności wprowadzanej do obrotu na terytorium Polski, w tym problematyce dotyczącej suplementów diety.

Oferujemy pomoc w obejmującą konsultacje dotyczące składu żywności, zanieczyszczeń środków spożywczych czy wzbogacania żywności. Pomagamy naszym klientom w kwestiach oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych, znakowania żywności oraz w sprawach przepisów regulujących wprowadzanie do obrotu i produkcję szczególnych rodzajów żywności.

Zapraszamy na nasz blog.

Go to top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej polityce prywatności. Rozumiem